Вибір металевої водостічної системи

Один з компонентів захисту будівлі від опадів представлений водостічної системою. Без присутності водостоку, водою може пошкодиться вимощення і зволожиться фундамент, що вплине на величину параметра надійності житла. З давніх часів ця проблема вирішується облаштуванням водостоку, по якому вода виводиться з покрівельної поверхні. Його система складається з труб і жолобів, скріплених між собою муфтами і з’єднувачами. Сучасні варіанти водостічної системи, виконуючи своє безпосереднє призначення, служать декоративним елементом фасаду будинку.

Металевий і пластиковий водостік.

Виготовлений з металу водостік володіє найбільшим терміном експлуатації. Пружна дорога конструкція відмінно чинить опір руйнуванню під впливом навколишнього середовища. Дорожнеча і ексклюзивність об’єкта виділяється, після установки металевого водостоку  на покрівлю, покриту керамічною або бітумною черепицею.

Правильним рішенням так само може стати придбання водостоку та ринви металеві ціна виготовлені з полівінілхлориду (пластиковий водостік). Завдяки сучасним технологіям пластик отримав всі характеристики, максимально збільшили термін його експлуатації, що спростили складання і установку конструкції в компанії kvadratbud

Будь водовідведення комплектується жолобами, трубами, кріпленнями, патрубками, муфтами, з’єднувальними елементами, кутами і воронками. Всі названі елементи, що відрізняються між собою за зовнішнім виглядом і методу з’єднання, ставляться на покрівлю подібно конструктору.

Виготовлені з металу жолоби і труби водовідведення мають перетином прямокутної і круглої форми. Дві форми водостоку ефективно виконують своє призначення після якісної установки, але прямокутна система відводу опадів з покрівлі монтується складніше і менш надійна.

Розмір водостічної системи.

Розмір обраній системи  підбирається в залежності від площі і складності даху, щоб запобігти переливу відвідних рідини через жолоб. Система труб і жолобів володіє одним з трьох розмірів, що розрізняються у різних виробників на 5 або 10 одиниць. Зазвичай розміри, що складаються з двох значень, показують діаметр жолоба і діаметр труби. Існує три типорозміри відсотків — 100/70, 125/90, 150/100.

1. Водостік, що володіє розміром 100/70, монтується на схилах покрівлі, нахилених на досить великий кут, що б запобігти переливу води через жолоб або на маленькі покрівлі (альтанки, гаражі). Рідкість застосування таких систем обумовлена низьким експлуатаційними параметрами.

2. Водостік з розміром 125/90 монтується на заміських будинках.

3. Водостічні системи з розміром 150/110 облаштовуються на просторих дахах промислових будівель.

Комментарии запрещены.